Nabízená služba armování železa u naší firmy vám šetří čas a práci na stavbě.

Zvládneme jak malé, tak i velké zakázky armování!

  • Jednoduché třmínky do 100 ks do druhého dne!
  • Zbylé zakázky na ohýbání betonářské oceli děláme cca do 3 a více dní podle složitosti zakázky.

Můžete se na nás obrátit s požadavkem armování složitých konstrukcí nebo velkého počtu kusů pro novostavby. Problém nám však nečiní ani při zpracování individuální drobné zakázky. Při plánované rekonstrukci nebo stavebních úpravách vám armování zajistí perfektní výztuhu, lepší vedení materiálu, ušetří spotřebu materiálu i čas při jeho zpracování. Díky pevné konstrukci můžete pracovat se složitějšími tvary nebo vytyčit pevnější základy.
S armováním máme dlouholeté zkušenosti. Podle náročnosti vašeho projektu vám pomůžeme navrhnout konstrukci a následně vám ji podle dohody připravíme a dodáme. Vždy dodržujeme sjednané termíny i ceny. Kromě kvalitní práce vám můžeme navíc nabídnout i odbornou konzultaci, která povede k vyšší kvalitě realizovaného projektu nebo k dalším úsporám času i financí.

Armování

Armování má zásadní podíl na zvýšení kvality a pevnosti stavby. Speciálně upravená betonářská ocel vytvoří stabilní konstrukci nebo podpěru v základních konstrukcích i náročných stavebních prvcích. Armování pomáhá snížit spotřebu materiálu, efektivně zkracuje čas provedení konkrétní části stavby a také její provedení zjednodušuje.

Armování dovoluje zapojit složité tvary, aniž by docházelo k časovým prodlevám a hledání složitých technologických postupů. Nabízíme vám armování pro malé i velké zakázky. Jednoduché třmínky dokážeme zhotovit přesně podle zadání již do druhého dne.

Plně vybavené profesionální dílna dokáže řešit ohýbání i tvarování betonářské oceli v minimálním čase. Nabídnout můžeme letité zkušenosti, pečlivost ve zpracování i kvalitní materiál. Ochotně s vámi konzultujeme zvažované projekty, doporučíme vám vhodný pracovní postup a přiblížíme možnosti využití armování. Pomůžeme vám dosáhnout perfektního výsledku, ušetříme vám navíc čas i peníze.

Podívejte se na novostavby na sreality.cz