LUMASTEEL nabízí hutní materiál všem stavebním i strojírenským oborům. Prodej kvalitního hutního materiálu navíc rozšiřuje o široké spektrum možností úprav. Zákazníkům dává k dispozici nejen flexibilně zásobenou skladovou zásobu, ale také plně vybavenou zámečnickou dílnu. Širokým spektrem služeb a také okamžitou dispozicí materiálu může pomoc výrazně urychlit realizaci projektů i zajistit vysokou míru soběstačnosti. Materiál a veškeré doplňkové služby jsou dostupné i maloodběratelům nebo kutilům. Zásadní je také nízká cena, která neubírá kvalitě ani dostupnosti materiálu.

Ke spokojenosti klientů přispívá možnost individuálního plnění objednávky. Proškolený personál dokáže na základě definovaného projektu doporučit vhodný typ materiálu i jeho další zpracování. V krátké dodací lhůtě s velmi příznivými cenami může Lumasteel vystupovat jako plnohodnotný partner rozsáhlým projektům. Služby však neomezuje pouze vůči velkým odběratelům. Při úpravách nebo projektech řešených svépomocí nabízí Lumasteel technické zázemí a kvalitní materiál i malým odběratelům.

 

K nejčastěji žádaným úpravám patří:

V portfoliu jsou však zastoupeny i úpravy:

Nemusíte poptávat materiál u několika různých prodejců a složitě řídit logistiku. Lumasteel zajistí veškerý hutní materiál z vlastního centrálního skladu, současně realizuje i případné úpravy a převeze kompletní dodávku až na vámi určené místo. Lumasteel sníží cenu realizovaných projektů, garantuje plnění časového plánu a usnadní veškeré práce.