Lumasteel se zabývá především prodejem hutního materiálu.Dále nabízíme:

Široké spektrum produktů nabízíme především stavebním a strojírenským oborům. Rozsahem nabízeného materiálu dokážeme plně vyhovět i potřebám zámečnické výroby nebo domácím kutilům. Prodej hutního materiálu samozřejmě doplňujeme i o jeho dělení a další návazné zpracování. Můžeme nabídnout ideální kombinaci kvalitního materiálu a veškerých úprav. Kvalitní služby můžeme podepřít letitými zkušenostmi, profesionálně vybavenou dílnou i dobrými kontakty na osvědčené výrobce hutního materiálu.

Dělení tyčového materiálu, ohýbání a dělení plechů, děrování, armování, výpalky a další úpravy hutních komponentů uzpůsobíme konkrétním požadavkům. Plně vám vyjdeme vstříc, připravíme objednaný materiál podle zadání. Dodáme veškerý potřebný sortiment pro velké stavby, rekonstrukce i drobné úpravy. Zajistíme dodání a dopravu až na místo určení. Nemusíte poptávat materiál u několika různých dodejců a složitě řídit logistiku, z centrálního skladu převezmeme kompletní dodávku a úpravu.

Zámečnické práce můžou pomoci urychlit realizované dílo.  Spoluprací s Lumasteel předejdete zbytečným prodlevám. Upravený materiál vyhoví kvalitou i profesionální úrovní zpracování. Připravíme žádaný polotovar přesně podle zadání, realizovaný projekt můžeme s vámi i ochotně konzultovat. Doporučíme vám optimální způsob kotvení, povrchovou úpravu a ochranu materiálu i možná zlepšení.  Obraťte se na nás kdykoli. Zajistíme plynulé zásobování jakémukoli projektu a rádi převezmeme náročnou část přípravy při vlastních domácích projektech.