Nabízíme prodej všech komponentů na posuvné či křídlové brány od firmy CAIS. Jedná se o velmi kvalitní výrobky. Dále nabízíme všechny druhy motorů od společností Hörmann, FAAC, CAIS.

  • Zajistíme vám výrobu branky nebo brány na míru podle vašich představ od zaměření až po montáž!
  • Dále zajistíme výrobu a montáž garážových či průmyslových vrat.

Kvalitně provedená vrata se podílí na zlepšení kvality bydlení. Zvýší tepelný komfort garáže i přístupové místnosti v domě. Moderní izolační materiály garantují minimální
únik tepla, výborně izolují také hluk a snižují propustnost prachu z venkovního prostředí.

Velmi důležitý je také vysoký stupeň zabezpečení. Vrata a vrátka jsou vyráběna z odolného materiálu s důrazem na vysokou pevnost vůči mechanickému poškození. Vnější povrch je navíc ošetřený pro odolnost vůči UV záření i vlhkosti. Ovládání je velmi jednoduché a plynulé, dokonale uzpůsobený uzamykací systém chrání před nežádoucím vniknutím.

Vrata a brány skvěle doplní vzhled vašeho domu a dodají mu celistvost. Vnější barvu pláště i formu jeho zpracování můžete volit z řady možností. Barevný vzorník vám dovolí dokonale uzpůsobit vzhled. Garantujeme vám kvalitní provedení a instalaci vrat do jakéhokoli objektu. Zajistíme rodinné domy, ale i provozovny, sklady nebo výrobny. Kdykoli se na nás můžete obrátit. Rádi vám přiblížíme technické detaily a různé možnosti provedení s ohledem na vaši náročnost i potřebu.

Obraťte se na nás s vaším požadavkem a o zbytek už se postará náš zkušený tým.