Kované polotovary jsou důležitými díly, které rozhodnou o pevnosti ukotvení stavební části, mohou tvořit základ konstrukce nebo oplocení, ale i další funkční prvky. Polotovary je třeba zhotovit přesně v daném rozměru a tvaru, neméně důležitý je i výběr optimálního materiálu. Konstrukční části a nosné díly pak kované polotovary mohou výrazně ovlivnit, podpoří jejich delší životnost a mají vliv i na zachování plné funkcionality.

Kvalitní materiál i pečlivě odvedená práce

Nabízíme služby, které spojují dodej dostupných kvalitních hutních materiálů s kompletním servisem ve zhotovení kovaných polotovarů přímo na míru. Zakázková výroba vám dovolí rychleji posunout realizované dílo. Nemusíte hledat alternativní řešení, prodlužovat dokončení dalšímu úpravami nebo navyšovat náklady.

V rámci výběru materiálu vám nabízíme klasické materiály bez povrchové úpravy, které jsou vhodné pro sváření a další návazné práce. Samozřejmě můžeme nabídnout kované prvky v černém provedení, které je atraktivní zejména u ozdobných a viditelných částí bran a plotů. Zajistit můžeme také jakoukoliv běžnou povrchovou úpravu, která prodlouží životnost celého kusu.

Funkční díly i ozdobné prvky

Nejčastěji požadované jsou díly k branám a plotům, kdy jsme schopni zajistit přesně podle dodaných rozměrů a nákresu kované tyče, sloupy, výplně, kotvící prvky. S důrazem na pečlivé provedení a věrné napodobení nákresu jsme schopni realizovat i ozdobné části, jako jsou hroty a špice, ale i náročnější koule, ornamenty, madla, spony, kličky. Z plochých materiálů můžeme zhotovit stříšky, parapety.

Můžeme vám dát plně k dispozici um našich řemeslníků a profesionálně vybavenou dílnu. Máme zkušenosti s kovanými prvky pro moderní stavby, plně vyhovíme i nárokům na napodobení historických stylů nebo inspirací staršími etapami. Ochotně vám přiblížíme časové a finanční nároky podle konkrétního projektu. Přiblížíme vám možnosti ve výběru materiálu i způsobu provedení.

Další informace