Firma LUMASTEEL se úzce zaměřuje na prodej a zpracování hutních materiálů. V regionu celých severních Čech představuje flexibilního partnera, který dokáže zásobit stavební a strojní průmyslové firmy přesně podle požadavků.

Dodáváme a prodáváme hutní materiál i v regionech:

Výhodou společnosti LUMASTEEL je dispozice velkých dobře zásobených skladů a také provoz vlastních vybavených dílen, které dokáží zpracovat požadovaný hutní materiál na míru jakéhokoliv projektu. Služby děrování, dělení tyčového materiálu i plechů, ohýbání, armovna, výpalky mohou výrazně ušetřit váš čas i další náklady. Nabízené a často využívané jsou také služby výroby ohýbané výztuže.

Hutní materiál může být dodán přímo na místo určení, v rámci logistiky a plynulého zásobování stavby nebo výroby tak odpadají další starosti a náklady. Prodej i úpravy materiálů a také zámečnická dílna jsou nabízené nejen velkým odběratelům, ale i řemeslným firmám nebo domácím kutilům.

V regionech Litvínov, Most, Chomutov, Teplice, Louny i Žatec je firma LUMASTEEL schopna realizovat dodávky hutního materiálu včetně potřebných úprav. U plánovaných projektů vám odborný personál vždy doporučí vhodný typ materiálu, ale ze zkušenosti také i způsob zpracování a například i kotvení. Realizované zakázky dodržují sjednaný termín i cenu.

Kromě samotného prodeje a úpravy hutních materiálů nabízí firma LUMASTEEL prodej komponentů pro křídlové nebo posuvné brány, včetně příslušné motorové výbavy. Podle zadání firma realizuje výrobu branek nebo bran. Zajišťuje také výrobu a montáž garážových vrat. Od zaměření, po výrobu a montáž přebírá veškeré kroky a předává pečlivě zhotovené dílo.