Potřebujete koupit plech, ale nemáte ho jak rozstříhat na požadované rozměry?

Řekněte nám rozměry a naši pracovníci Vám na tabulových nůžkách plech rozstříhají.

 

  • Tabulové nůžky slouží k příčnému, podélnému a šikmému stříhání hladkých plechů do tloušťky 6,0 mm – formáty 1×2 / 1,25×2,5 / 1,5×3 m.
  • Tato technologie umožňuje stříhání i žebrovaných plechů (rýha, slza) do tloušťky 5,0 mm.
  •  Možné formáty:  1×2 / 1,25×2,5 / 1,5×3 m

Při domácích úpravách venkovního sezení, zastřešení balkónu nebo rekonstrukci vám nabízíme jednoduché řešení úpravy základního materiálu. Při jednorázové práci v domě není třeba pořizovat drahé vybavení nebo zadávat kompletní zakázku řemeslné firmě. Naše provozovna disponuje veškerým zámečnickým vybavením. Rádi vám připravíme zvolený materiál přímo na míru plánovaného projektu.
Doporučíme vám ideální plech podle účelu využití. Na základě vlastních dlouholetých zkušeností vám pomůžeme rozvážit profil i tloušťku. Můžeme s vámi konzultovat i způsoby následné práce nebo kotvení. Ochotně vám připravíme veškerý hutní materiál podle individuální domluvy včetně možných drobných profilových úprav. Bez problému zajistíme i drobné další úpravy. Kdykoli se na nás můžete obrátit. Sjednaný materiál připravíme podle dohody, dodržujeme přesně vaše zadání a vždy se snažíme garantovat i velmi příznivé ceny.