Vjezdová brána je hlavním vstupem na pozemek. Bez rozlišení, zda se jedná o soukromou zahradu, sdílená parkovací stání nebo prostor provozovny. V základu musí být ohraničená plocha zajištěna proti vniknutí nežádoucích osob, zároveň musí zajistit pohodlné a jednoduché ovládání osobám „domácím“ a samozřejmě musí vhodně doplnit vzhled okolí.

Pohodlí a bezpečí

Výběru brány i mechanismu otevírání pak podléhá také prostor v bezprostředním okolí a třeba i terén. Optimální variantou jsou a zřejmě i vždy budou brány s pojezdem, ovládané pomocí chytrého telefonu nebo jiným dálkovým ovládáním.

Mechanismus vede jednotlivé díly brány podél oplocení, nevyžaduje tedy dokonale rovný terén ani dostatek prostoru pro otevření křídel. Široké brány je dokonce možné rozdělit do několik oken a ušetřit i prostor po stranách, jinak nutných pro manipulaci zasunujícího se dílu.

Pohon brány nevyžaduje složitou instalaci a v případě poruchy dovoluje mechanickou obsluhu. Konstrukčně je také možné předejít problémům se zatékající a mrznoucí vodou do vodících drážek. Brány jsou vyráběné v různě řešené konstrukci, která přesně vyhoví místu i prostoru. Jsou vyráběné z mimořádně pevných materiálů, bezpečně zajistí a uzavřou prostor a brání jen, dokonce v obou směrech. Rodiče menších dětí nebo chovatelé domácích zvířat se mohou spolehnout na speciální bezpečnostní prvky a také mohou upravit výšku brány včetně případných roztečí ve spodní části.

Perfektní design

Moderní vjezdové brány nemusí být hutnou plochou, která současně s přístupem zablokuje i pohled ven na ulici. Design brány je možné volit od jednoduché elegantní plné plochy až k bránám v moderním vzhledu. Materiály dovolují upravit vzhled, využít optické členění v horizontálním i vertikálním směru, přizpůsobit se stylu okolního plotu i převzít zdobné prvky domu. Barvy je možné vybírat z pestré škály vzorníku, při výběru tak můžete skutečně naplno přizpůsobit bránu požadovaným mechanickým i estetickým vlastnostem.

Kvalita a dlouhá životnost

Nevíte si rady, a i přes širokou škálu možností byste uvítali konkrétní doporučení? Rádi vám přiblížíme možnosti a navrhneme řešení, na míru vám i vašemu domu. Nabízíme kompletní služby, od prvotního návrhu až po dodání a montáž. Nabízíme prodej všech komponentů na posuvné či křídlové brány, v tomto ohledu máme vynikající zkušenost s výrobky firmy CAIS. Pevné a odolné materiály garantují dlouhou životnost a také minimální následnou údržbu. Motory zajistí spolehlivý a bezpečný chod a možné ovládání nejen klasickými dálkovými ovladači ale i moderními systémy napojenými na váš chytrý telefon.

 

Další informace