Stavební projekty se bez hutního materiálu neobejdou. Mimořádně pevné a odolné materiály dovolují vytvářet nosné konstrukce a pevné základy, zvyšují možné zatížení a stabilitu staveb a přímo prodlužují i jejich životnost. Dobře využité materiály také pomáhají významně urychlit pracovní postup a šetřit materiálem. Hutní materiál je žádaný prvkem i v řešení pokrývek střech nebo realizace plotů, branek a vrat.

Pevný a mimořádně odolný materiál nejen pro stavby

Hutní materiál obsahuje poměrně široké portfolio typů produktů. Může být zastoupen tyčovým materiálem, trubkami, úhelníky a dalšími ocelovými profily. Hutní materiál však zahrnuje také tzv. betonářskou ocel, tedy kari sítě, koše a další prvky. V hutním materiálu najdete i válcované, pozinkované a trapézové plechy a pásky. Každý typ má své konkrétní využití podle účelu i typu stavby.

Široká variabilita a použitelnost

Hutní materiál může sloužit k zpevnění velkých betonových ploch. K tomuto účelu nejlépe slouží kari sítě a na míru svařované konstrukce z dlouhých drátů, například jako koše nebo věnce. Materiál není třeba ošetřit vůči korozi, vrstva betonu brání přístupu vlhka a vzduchu. Konstrukce nebo zpevnění si tak zachovává maximální nosnost a odolnost po dlouhé desítky let.

Profily mohou sloužit jako opěry, překlady nebo velké části konstrukcí či nosníky. Jednotlivé díly je možné upravit ohýbáním, děrováním nebo spojovat svařováním. Výhoda hutního materiálu je právě ve vysoké variabilitě úprav. Tvar, rozměry i způsob vedení konstrukce je možné přizpůsobit konkrétnímu projektu.

LUMASTEEL nabízí nejen prodej hutního materiálu, ale v tomto ohledu velmi praktické spojení dobře zásobeného skladu s provozem vlastní zámečnické dílny. Jakékoliv požadavky na úpravy je možné řešit flexibilně a na jednom místě. Hutní materiál může odebrat velká stavba a zajistit si tak pohotové a plynulé zásobování. LUMASTEEL své služby nabízí i malým nebo hobby projektům. Součástí prodeje a dopravy hutního materiálu jsou služby v dělení plechů a tyčového materiálu, ohýbání a tvarování plechů, ale také výroba ohýbané výztuže, výpalky a povrchová úprava žárovým zinkováním. Využijte nabídku profesionálního prodejce a spolehněte se na dodávku kvalitního materiálu, široké portfolio služeb a také trvale příznivé ceny.