LUMASTEEL Litvínov představuje kompletní sortiment hutního materiálu pro stavební i strojírenské firmy. Objem materiálu i jeho následné úpravy dokáže plně přizpůsobit konkrétním požadavkům i termínům. Zásobený sklad s velkou skladovací plochou flexibilně reaguje na nároky velkých náročných realizací, nabízí však individuální přístup pro zásobení hobby projektům. Další službou je nabídka dopravy materiály v harmonogramu obchodního partnera.

Profesionálně vybavená zámečnická dílna je otevřena domácím kutilům. S přístupem ke kvalitnímu materiálu i možnostem odborné úpravy zvládnete dotáhnout do úspěšného konce i velmi ctižádostivý projekt. Drobné nebo specifické zámečnické úpravy pak mohou urychlit dodání materiálu i velkým firmám.

V případě nejasností nebo více možných variant ve výběru materiálu i jeho úprav s vámi budeme cílený projekt konzultovat a pomůžeme vybrat optimální řešení. Kvalifikované poradenství je podpořeno mnohaletou praxí v oboru.

Prodej hutního materiálu zastavuje především kvalitní nerez, ocel a hliník. Lumasteel Litvínov však může zajistit i další materiály podle povahy realizovaného projektu a podle individuální poptávky. Služby Lumasteel Litvínov rozšiřuje i provoz vlastní armovny a možnost úpravy zinkováním. Kované polotovary doplňuje nabídka výroby ohýbané výztuže. Materiály dělíme a děrujeme přesně podle zadání, můžeme nabídnout také stříhání a ohýbání plechu. V dílnách jsme připraveni realizovat podle zadání brány, branky a garážová vrata nebo okrasné plotové dílce.

Zajistíme pro vás potřebný materiál včetně úprav, na jediném místě, bez zbytečných prodlev a navyšování rozpočtu. Můžete ušetřit čas i náklady.

Proškolený personál, krátká dodací doba, velký výběr služeb a profesionální přístup – to vše spojuje služby LUMASTEEL Litvínov.