Nákupem hutního materiálu to u nás nekončí!

Veškerý tyčový materiál vám naši zkušení pracovníci nadělí na vámi požadované rozměry a množství kusů. To vše na našich pásových pilách.

Tyčový materiál má široké využití ve stavebnictví. Tvoří základy nových konstrukcí nebo pevnou oporu při rozšiřování objektů. Může být využitý jako základ oplocení. Přesně podle zamýšleného účelu vám doporučíme vhodný typ, sílu i délku materiálu. V případě atypického požadavku pro vás zpracujeme produkty podle individuálního zadání.
Při práci využíváme moderní technologie, velmi důležitá je však také zručnost a praxe v oboru. Zajistíme, aby námi zpracovaný materiál přesně odpovídal rozměrům, okraje zapracujeme bez odštěpků či nerovných hran. Při realizaci sériové zakázky nedochází k odchylkám, dokážeme správně rozvrhnout zpracovávaný materiál tak, abychom jej maximálně využili a zásadně snížili množství odpadu. Při realizaci vždy dodržujeme sjednané termíny i ceny. Vždy se snažíme nabídnout vám řešení, které přesně splní očekávání v kvalitě, ale také vyhoví cenové představě.