Armovací výztuž je vyráběna z pevné oceli, která dobře odolává i velkému mechanickému zatížení. Ocel ve výztuži garantuje dlouhou životnost konstrukci, která ji pak dále předává výsledné stavbě. Ocelářská výztuž využívá pevné pruty, které je možné ohýbat do různých tvarů, spojovat, nebo svařovat do různě husté sítě. Zakončení výztuže usnadňuje následné spojování jednotlivých stavebních prvků.

Betonářská výztuž přidává stavebním prvkům pevnost a odolnost. Při zpracování také pomáhá lepšímu a přesnějšímu dávkování materiálu. S úsporou času i materiálu dovoluje dosáhnout i ke složitějším tvarům. Je vhodná pro vysoké nebo objemově náročné prvky, uplatnění najde i při realizaci zdobných nebo tvarově náročných částí.

Nabízíme vám zhotovení ohýbané výztuže přesně podle zadání. V profesionálně vybavené dílně realizujeme výztuže pro rodinné domy, provozovny i další velké objekty. Specializujeme se na prodej hutního materiálu, jeho dělení a další zpracování pro region Teplice i další města severních Čech.

 

Další služby: