Plot kolem domu je nad míru důležitým prvkem. Vytváří oboustrannou bariéru, kdy ochraňuje dům a pozemek před vstupem nežádoucích osob, současně vytváří bezpečný prostor pro vás a vaši rodinu. Plot může také zvyšovat pocit soukromí, navíc dodává domu originální styl. Výběru materiálu i řešení plotu věnujte dostatek času. Investice do kvalitního řešení se vám v budoucnu vrátí, a to nejen snadnou údržbou, ale také vysokou spolehlivostí, odolností a nadčasovým vzhledem.

Plot na míru domu i zahradě

Výběr plotu musíte podřídit mnoha faktorům. Plot by měl korespondovat s architektonickým stylem domu, měl by odrážet hlavní motiv a barvy. Velikost plotových dílců, vjezdová brána i vchodová branka si musí zachovat jednotný vzhled. Technicky by měl vyhovět nárokům na zabezpečení objektu, důležité je najít správnou výšku, ale i rozteč polí. Plot by samozřejmě měl ladit s velikostí pozemku a jeho zasazením do okolí. Plot musí vytvořit pevnou, přesto elegantní linii.

Optimálním materiálem jsou tak kované dílce. Kovová konstrukce ideálně kombinuje vysokou pevnost a odolnost. Plot je povrchově ošetřen tak, aby si zachoval stálý vzhled i po letech. Kov odolává bez viditelných změn a bez změn na pevnosti jakémukoliv počasí, výkyvům teplot, dešti i přímému UV záření.

Krásné řešení s garancí mimořádné stálosti

Dřevěný plot sice vytvoří pevnou zábranu a pocit většího soukromí, ale vyžaduje stálou údržbu. Navíc je možné jej poměrně snadno mechanicky prolomit. Další nevýhodou je fakt, že plné pole bude stínit i na vaší části zahrady. Kované ploty oproti dřevu můžete navrhnout s různou roztečí jednotlivých sloupků, můžete variabilně řešit výplň, využít dekorativní prvky a pokud v části zahrady budete chtít zachovat vyšší míru soukromí, stačí podél plotu vysadit zelené keře. Kované díly vyniknou na pozadí zelené plochy, budou působit vzdušně a lehce, a přitom ve všem vyhoví požadavkům.

Základní motivy i dekorativní prvky

Kované ploty budou třešničkou v celkovém vzhledu vaše domu. Budou se vyjímat stálou krásou a elegancí. Investice do kvalitních kovaných dílů se vždy vyplatí. Stejně tak se vyplatí plánované dílo konzultovat se specializovanou firmou. Na trhu sice můžete vybírat polotovary sériové výroby, ale zde není vždy garance takové kvality použitých materiálů i kotvících prvků.

Kovaný plot může firma LUMASTEEL zhotovit na míru. V jednotném stylu a při „jedné práci“ může zajistit nejen obvodový plot, ale i vjezdové brány a branku. Povrchová úprava pak vždy zaručí nejen trvale dobrý vzhled, vybírat můžete i různé barevné odstíny či atraktivní provedení v patině.

Kovaný plot dovoluje montáž elektrických pohonů, tedy v klasickém základu budete moc využít veškeré moderní pohodlí.

Kované ploty jsou originálem. LUMASTEEL nabízí kompletní zhotovení, své nápady a přání můžete kdykoliv konzultovat. Přesné zaměření a bližší informace vám dají lepší představu o konečné finanční i časové investici a určitě vás příjemně překvapí stálostí výsledku i možnostmi. Nechte se inspirovat a chraňte váš dům a zahradu plotem, který bude krásný, elegantní a vysoce spolehlivý.

Další informace