Armování může zásadním způsobem urychlit stavební práce, přidává pevnost a stabilitu konstrukcím a dovoluje také jednodušeji zhotovit složité stavební prvky. Speciální výztuž z ocele odlehčí stavbu a v rámci návrhu je možné konstrukci uzpůsobit jakémukoliv projektu.

Perfektní zpracování stavebního projektu

Ocelové koše, tyče nebo speciálně navržená konstrukce se přidává přímo do betonové směsi. Návrh konstrukce se přímo odvíjí od stavebního plánu, je možné ji využít pro zhotovení velkých nosných ploch, nosných sloupů, ale také třeba pro klenuté nebo jinak tvarované části nebo překladů. Využitím ocelové výztuhy můžete ušetřit čas i práci, kterou by vyžadovala realizace starším technickým postupem.

Armovací ocel je ošetřena nátěry pro zvýšenou odolnost vůči korozi. Armování pak zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození, prodlužuje životnost stavby, pomáhá dosáhnout i složitých stavebních prvků nebo tvarů. Zjednodušuje a zrychluje stavební práce. Pomáhá také odlehčit velké plochy, aniž by se snížila jejich nosnost.

Armování na míru

Armování je možné přesně uzpůsobit konkrétnímu projektu. Lumasteel dokáže zhotovit jednoduché třmínky nebo upravit dělením armovací tyče již do druhého dne. Velká vlastní kapacita skladových zásob a také specializovaná dílna dovolují flexibilně zásobit velké stavební projekty. Lumasteel nicméně nabízí kvalitní armování i projektům malým, rekonstrukcím nebo drobnějším úpravám.

S armováním ušetříte vždy čas, ale také spotřebu materiálu. Pevné výztuže vám pomohou realizovat stavební prvky s perfektní přesností a dokonalým vzhledem.

Lumasteel nabízí kvalitní materiál a také dlouholeté zkušenosti v oboru. Můžete svůj projekt přímo konzultovat a navrhnout konstrukci, která bude přesně připravena podle zadání. Kromě samotné armovny vám může Lumasteel nabídnout také další služby v dodávce hutního materiálu nebo jeho zpracování. Lumasteel může zajistit dodávku a dělení, děrování i ohýbání plechů, dělení tyčového materiálu, výpalky, žárové zinkování nebo výrobu ohýbané výztuže. Součástí poskytovaných služeb jsou i zámečnické práce.

Zásadní výhodou je dostupnost materiálu, jeho vysoká kvalita a příznivá cena. Dodávku materiálu je možné individuálně upravit a řídit podle skutečné potřeby a vývoje projektu.