O kvalitě a pevnosti stavby rozhodují především materiály a pracovní postup. Armování představuje efektivní způsob, jak kombinací ocelové konstrukce můžete zvýšit podpěru základních částí stavby.  Pomocí výztuže můžete také lépe a rychleji zhotovit náročné stavební prvky a úpravy. Ušetřete čas, materiál i pracovní síly. Lumasteel dokáže zajistit armování a vyrobit armovací koše doslova na míru každému projektu.

Kvalitní a mimořádně pevné materiály

Speciálně upravená betonářská ocel vykazuje mimořádnou odolnost vůči mechanickému namáhání. Bez změny tvaru a se skvělou fixací snáší i mimořádné zatížení a je tedy optimálním nosným materiálem. Armování se používá nejčastěji v konstrukci opěrných nebo nosných sloupů, věnců nebo pochozích ploch. Využití najde i ve ztraceném bednění, pro základy, ploty nebo opěrné zdi. Armovací koše nebo svařené figránové výztuže je možné umístit i do překladů oken a dveří. Průměr výztuže, její tvarování a další parametry je možné přesně uzpůsobit podle požadovaného zatížení.

Maximální úspora času

Stabilní konstrukce zpevňuje stavební prvek, šetří spotřebu materiálu a zjednodušuje provedení. Dovoluje nejen zpracování ve variabilní délce a šířce, ale také tvarování. Je vhodným prvkem i pro složitější stavební části, které je tak možné realizovat v mnohem kratším čase, navíc s vyšší kvalitou a životností.

Nemusíte hledat složité technologické postupy ani pracovat s časovou prodlevou. Lumasteel dokáže vyhotovit armování i armovací koše přesně podle zadání. Jednoduché prvky je možné zhotovit a dodat dokonce do druhého dne od objednání. Složitější nebo početnější koše jsou zhotoveny přesně podle plánu prací.

Armování a armovací koše na míru každému projektu

Lumasteel vám dá plně k dispozici nejen kvalitní materiálovou zásobu, ale také vybavenou profesionální dílnu. Ohýbání, tvarování a další úpravy betonářské oceli je tak možné řídit operativně pro malé i náročné projekty.