V regionu Most vám firma LUMASTEEL nabízí prodej kompletního portfolia hutních materiálů včetně možnosti částečného zpracování. Dělení materiálu i jeho úpravy realizujeme především pro stavební a strojní průmysl. Naše služby a plně vybavená dílna jsou k dispozici i domácím kutilům. Kdykoli se na nás můžete obrátit. U plánovaných projektů vám vždy ochotně doporučíme ideální typ materiálu, způsob jeho zpracování i ukotvení. Při realizaci zakázek dbáme na dodržení sjednaných termínů i cen.

Stavební a strojní průmysl se musí spolehnout na dodejce kvalitního materiálu. Právě těmto oborům je plně k dispozici firma LUMASTEEL. Kompletní sortiment hutního materiálu doplňujeme o služby dělení, děrování, armovny. Dáme vám k dispozici profesionálně vybavenou zámečnickou dílnu. V řadě projektů vám tak dokážeme ušetřit nejen finance, ale i čas.

Zajistíme materiál přesně podle stanovených požadavků, upravíme podle dohody a dodáme přímo na místo určení. LUMASTEEL nabízí své služby v regionu Most, ale i v dalších oblastech severních Čech. Dobře řízeným zásobováním dokážeme vyhovět náročným projektům, neodmítáme však ani poptávku po malých dodávkách, otevřeni jsme i jako zázemí pro hobby dílny.

Současně můžeme nabídnout i služby rozšířené o prodej komponentů pro posuvné nebo křídlové brány včetně motorové výbavy. Zajistíme výrobu branky nebo brány od zaměření po montáž, realizovat můžeme i výrobu a montáž garážových vrat.

Obraťte se na nás kdykoliv. Nabízíme Prodej hutního materiálu Most. Na jediném místě LUMASTEEL nabízí prodej hutního materiálu včetně dělení tyčového materiálu i plechů, děrování, ohýbání, armovnu, výpalky. Zajistíme také ohýbanou výztuž.