Firma LUMASTEEL nabízí v regionu Litvínov dodávku, dopravu a prodej hutního materiálu především firmám v oblastech stavebního nebo strojního průmyslu. Prodej materiálu navíc doplňuje o další služby, jakými je například dělení tyčového materiálu i plechů, děrování, ohýbání. V rámci konkrétní poptávky realizuje zajišťuje také ohýbanou výztuž. K dispozici je firmám i armovna nebo výpalky. Služby nejsou vymezené však jen velkým partnerům. Dobře zásobený sklad a profesionálně vybavená zámečnická dílna je k dispozici i hobby projektům.

V rámci rozšířené nabídky může LUMASTEEL zajistit také návrh a realizaci branek nebo vrat k jakémukoliv typu objektu. Firma dodává kompletní portfolio komponentů pro posuvné nebo křídlové brány včetně motorových pohonů.

Firmy v severních Čechách mají v LUMASTEEL kvalitní základnu zaměřenou na prodej hutního materiálu Litvínov a okolí Dodavatel dokáže pružně reagovat na konkrétní požadavky s garancí výběru z vysoce kvalitního hutního materiálu i spolehlivosti v plnění dohodnutých termínů. Výhody ve spolupráci s LUMASTEEL doplňují trvale příznivé ceny a beze sporu i úspora času, kterou řeší vybavené zázemí pro úpravu materiálu podle požadavků ještě před dodáním na místo určení.