Stavební i strojní průmyslové firmy se v regionu Žatec můžou kdykoli obrátit na firmu LUMASTEEL. V oblasti dodávky a prodeje hutního materiálu pracujeme s dlouholetými zkušenostmi. Pro jakýkoli projekt vám pomůžeme vybrat vhodný typ materiálu, doporučíme způsoby dalších úprav a pracovních postupů. Naše služby nabízíme i soukromým osobám nebo domácím kutilům. Společně s cenově dostupným materiálem vám dáme k dispozici i služby naší profesionálně vybavené dílny, která vám zajistí ohýbání, stříhání, děrování nebo dělení materiálu přesně podle zadání.

LUMASTELL představuje spolehlivého partnera v oblasti dodávky hutního materiálu především stavebním a strojním průmyslovým firmám. Kvalitně zásobenou základnu doplňuje navíc službami v úpravě hutního materiálu, kterým může být například dělení tyčového materiálu i plechů, děrování, ohýbání. Podle poptávky dokáže zajistit také ohýbanou výztuž. K dispozici dává vlastní armovnu nebo výpalky.

Sklad materiálu dovoluje využívat také plně vybavenou zámečnickou dílnu. Výhody spolupráce těží z dostupného kvalitního materiálu a úprav přesně podle zadání na jediném místě. LUMASTEEL dokáže ušetřit čas i finanční náklady. Své služby nabízí navíc nejen velkým projektům, ale i hobby dílnám. K dispozici nabízí profesionálně vybavenou zámečnickou dílnu. Další službou v rozšířeném portfoliu je dodávka komponentů a motorových pohonů pro křídlové nebo posuvné brány. LUMASTEEL zajistí na míru řešené branky i brány do jakéhokoli typu objektu.

V regionu Žatec se můžete obrátit na spolehlivého dodavatele dodávek a prodeje hutního materiálu a řešit veškeré zásobování hutním materiálem v příznivých cenách a vždy s garancí vysoké kvality i flexibility. LUMASTEEL vyhoví nárokům jakéhokoliv projektu.