Firma LUMASTEEL se zabývá především prodejem a dodávkou hutního materiálu pro stavební a strojní průmysl i do Teplic a okolí. Podle realizovaného projektu vám vždy doporučíme a dodáme nejvhodnější typ materiálu, v případě potřeby můžeme služby doplnit i o jeho úpravu dělením, ohýbáním nebo děrováním. V regionu Teplice spolupracujeme s velkými firmami, ale obrátit se na nás můžou i domácí kutilové. Nabízíme vám letité zkušenosti, plně vybavenou profesionální dílnu i dostatečné materiálové zázemí.

Pro firmy v oborech stavební nebo strojní průmysl nabízí LUMASTEEL ideální základnu v dodání a prodeji hutního materiálu. V dobře zásobeném zázemí připravíme materiál přesně podle požadavků, a to včetně dalšího zpracování, jakým je například dělení tyčového materiálu i plechů, děrování, ohýbání, podle zadání zajistíme také ohýbanou výztuž. K dispozici vám je také armovna a výpalky.

Snažíme se nabídnout kompletní služby a ušetřit tak nejen vaše finance, ale i čas. Služby a prodej materiálu nevymezujeme pouze velkým projektům. Sklady jsou otevřeny i hobby dílnám. Navíc vám můžeme dát k dispozici i služby zámečnické dílny.

Nově zaváděnou službou je dodávka komponentů pro posuvné nebo křídlové brány, v nabídce jsou zastoupeny i vysoce kvalitní motorové pohony. Zaměřujeme se primárně na prodej hutního materiálu a v Teplicích a okolí se na nás můžete kdykoliv obrátit, konkrétní poptávku naceníme, doporučíme vhodný materiál i jeho případné další úpravy. Pro řadu firem jsme v severních Čechách spolehlivým partnerem, využijte naše služby i vy.